Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

2017-2018 Erkek Saç Stilleri

Ana Sayfa » Güncel » 2017-2018 Erkek Saç Stilleri
2017-2018 Erkek Saç Stilleri

Hem kadınlar için hem de erkekler için tarzı, yüz hatlarını belli eden en öneli şeylerden birisi saç stilleridir. Önceden erkekler arasında saç stili yok denecek kadar az ve hep belirli modeller üzerinden kesim yapılıyordu. Ancak kendine bakmayı ve tarzına önem veren erkeklerin artması ile artık çok farklı erkek saç stilleri ile karşılaşabiliyoruz.

Kadınlar için kuaförler vazgeçilmez ve uzun vakit geçirilen yerlerdir, artık bu durum erkekler içinde aynı. Birçok erkek kuaförü kendini tekdüzelikten çıkartıp yeni modeller uygulamaya başladı. 2017 – 2018 sezonunda erkeklerin ve ünlü erkeklerin en çok kullandığı saç stillerinden biraz bahsedelim. Burada en önemli unsur erkeklerde sık karşılaşılan kellik durumlarıdır. Artık kel olmanız ya da saçlarınızın seyrek olması hiçbir sıkıntı değil her türlü saç tipi için oldukça fazla alternatif var.

Saç kesiminize ve stilinize karar verirken kafa yapınızı göz önünde bulundurmanız gerekmekte. Bu kapsamda genellikle yuvarlak hatlara sahip kişiler oldukça kısa ve makine ile alınmış bir saç tarzı tercih edebilirler.

Düzgün bir kafa yapısı olmayan kişiler ise kafalarının sivri kısımlarını daha kısa, normal kısımlarını ise kabarık modeller tercih ederek daha hatlarına uygun bir stil yapmış olurlar. Bu sezonun en çok tercih edilen modelleri arasında yanlar kısa ve teper yana doğru taranmış modeller boy göstermektedir. Ancak her model her kafa yapısına uygun olmadığı için herkes bu noktada biraz kendi stilini oluşturmaya çalışmalıdır.

Sizler için sezonun en trend erkek saç stilleri ‘ni bir araya topladık. Galerimizden trend saç kesimlerine göz atabilirsiniz:

2017-2018 Erkek Saç Stilleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Hafize21 Aralık 2017

Makaleyi yorumlamama gerek yok, uzman parmaklarla yazıldığını belli ediyor. Esasen değinilmesi gereken durum tüm sitenin tamamıyla nitelikli makalelerle dolu olması ek olarak ziyaretçiye her açıdan keyifli bir kullanıcı deneyimi sunması. Web işini severek yaptığınızı düşünüyorum, çabalarınızın farklı bir açıklamasını bulamıyorum.

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Dubai Gezilecek Yerler

Dubai Gezilecek Yerler 19 Mayıs 2018

Kolezyum (Colosseo)

Kolezyum (Colosseo) 17 Mayıs 2018

 • TAKİP ET!

 • SON YORUMLAR

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Wikimedia Vakfı programı kapatıyor. Tüm Uygulamalar Tek Yerde! Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Tüyoları Singapur Gezilecek Yerler Uzun Boylu Bayanlar Nasıl Giyinmeli? Microsoft Soundscape, görme engelli gezinme şehirlerine yardımcı olur

  FACEBOOK'TA BİZ

  Miskin Panda

  Miskin Panda © 2017 - Miskin Panda ~ Keyfinizin Kâhyası! Miskin Panda

  Made With ♥ In MisKinPanDa's PC