Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Apple Watch’ın Gidişatı

Ana Sayfa » Teknoloji » Apple Watch’ın Gidişatı
Apple Watch’ın Gidişatı

Apple dünya üzerinde en fazla para kazanan firmalardan birisidir. Özellikle Apple ‘ın yeni ürünlerinin tanıtımları yapıldığı sırada borsada Apple firmasına aie hisse senetleri yükselişe geçerler. Ancak dev firma bu sefer öyle bir sorun ile karşı karşıya kaldı ki hisse senetleri yaklaşık % 2.5 oranında düşüşe uğradı.

Geçtiğimiz günlerde yeni inşa edilen Apple Kampüs ‘de  bulunan Steve Jobs Theater ‘da iPhone, iPad, iOS 11 gibi yeni Apple ürünlerinin tanıtımları yapıldı. Lansmanda en çok yenilik yapılan ve ses getiren ürünlerden biriside 3. Nesil Apple Watch oldu. Yeni tasarımı, özellikleri ve fonksiyonları ile göz dolduran ürün satış fiyatları ilede kullanıcıların beğenisini kazandı. Ancak her şey lansman bitine kadardı. Lansmandan sonra ürünü deneyimleyen ve kullanan kullanıcılar büyük hatalar ile karşılaştı.

Apple ‘ın giyilebilir teknoloji üzerine en önemli ürünlerinden birisi olan Series 3 Apple Watch  ‘ın en büyük özelliklerinden birisi 4G ve LTE desteklemesiydi ancak kullanım esnasında bir çok kullanıcı hat kesilmesi ve veri alamaması gibi problemler ile karşılaştı. Yapılan incelemeler sonunda 3. Seri Apple Watch ‘un herhangi bir wi-fi ağına bağlandığında mobilden veriyi kestiği anlaşıldı.

Geliştirici firma tarafından yapılan açıklamada sorunun en kısa zamanda yapılacak olan yazılım güncellemesi ile giderileceği belirtildi. Ancak hem İphone X ‘in yüz tanıma özelliğinde hem diğer ürünlerde hem de akıllı saatte yaşanan bu sorunlar Apple ‘ın prestijini sarstı ve şirketin hisse senetlerinin düşüşe geçmesine neden oldu.

Apple Watch’ın Gidişatı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • TAKİP ET!

 • SON YORUMLAR

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Kürekli Şelalesi Kış Diyeti ile Fazla Kilolardan Kurtulun Pasaporta bile gerek yok: Gürcistan! Çocuk Sağlığı Bu 360 derecelik video, Waymo’nun kendinden sürmeli bir otomobilinin yolun “nasıl göründüğünü” gösteriyor En Trend Çanta Modelleri “Learn with Google AI” ile Herkes için Makine Öğrenimi

  FACEBOOK'TA BİZ

  Miskin Panda

  Miskin Panda © 2017 - Miskin Panda ~ Keyfinizin Kâhyası! Miskin Panda

  Made With ♥ In MisKinPanDa's PC