Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Aşkta Yalnızlık Kader Mi?

Ana Sayfa » Aşk » Aşkta Yalnızlık Kader Mi?
Aşkta Yalnızlık Kader Mi?

Uzun zamandır yeni yıla sevgilisiz girerken birçok sevgililer gününü de yalnız kutladığınızı fark ettiniz. Pekibu durum kader mi yoksa sizin de bu konuda yapabileceğiniz bir şeyler var mı? Belki bu konu sizi hiç rahatsız etmiyor, siz tek tabanca takılmaktan memnunsunuz ama belki de bu durum sizi rahatsız etse de çaktırmıyorsunuz. Ya da günden güne size batmaya başladı. O halde gelin bu yalnızlık modunundetaylarını birlikte inceleyelim ve doğruyu görmenizde size ışık tutalım.

Kimi insanlar vardır gerek yetişme tarzından gerekse de çekinekli huylarından dolayı beğenisini karşıt cinse aktaramaz. Sürekli reddedilme korkusu yaşayan bu insanların beğendikleri kişiye açılmaları ‘imkansız’ kadar zordur neredeyse. Sizde bu kişilerden biri olabilir, karşınızda kine açılamıyor olabilirsiniz. Ama cesur olun ve korkmayın! Ona açıldığınızda asla bir şey kaybetmezsiniz. Hem hep bu ‘acabalar’la yaşamaktansa en azından denemiş ve sorunuzun cevabını almış olacaksınız.

Ama durun bir dakika! Belki de siz aşırı doğal takılan ve bu gereksiz özelliği nedeniyle karşıt cinsin dikkatini çekmeyen ve hep kanki tipinde algılanan biri de olabilirsiniz. O halde daha şanslı olmak adına hemen aynanın karşısına geçerek bakımlı ve dikkat çekici bir birey olmanın yollarını aramalısınız.

Yalnız kalmanın bir sebebi de kimi zaman kendini ilişki konusunda yetiştirememek ve tabiri caizse ‘cebinde akrep var’ betimlemesine uyacak kadar cimriliklerinden dolayı aşkta kaybetmek de olabilir. Bu anlamda mutlaka özel günlerde beğendiğiniz kişiye özel jestler ve sürprizler yaparak romantik özelliklere bürünmelisiniz. Elbette onun için alınacak hoş ve kaliteli bir hediye de dikkatini çekmenizi sağlayacaktır.

Aşkta Yalnızlık Kader Mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • TAKİP ET!

 • SON YORUMLAR

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Kürekli Şelalesi Uludağ Küçük Zirve’sine Yürüyüş Vestel Venus Z10 Kışa Özel En Güzel İmitasyon Kürk Kombinleri Yüksek mi Yüksek: Bolivya Metristepe Anıtlarına Yürüyüş 2018 Erkek Modası

  FACEBOOK'TA BİZ

  Miskin Panda

  Miskin Panda © 2017 - Miskin Panda ~ Keyfinizin Kâhyası! Miskin Panda

  Made With ♥ In MisKinPanDa's PC