Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Doğu’ya giden en güzel yol doğu ekspresi

Ana Sayfa » Doğa-Seyehat » Doğu’ya giden en güzel yol doğu ekspresi
Doğu’ya giden en güzel yol doğu ekspresi

Doğu Ekspresi doğuya açılan bir kapı;

Doğu’ya giden en güzel yol Doğu Ekspresi özellikle @NiluferDogasporlari  derneği üyeleri ile beraber. Mevsimde kış olsa;  Doğu Ekspresi süzülürken dağların arasında koyu bir muhabbet. Bir de dilimizde hep o şarkı; Gözüm yolda gönlüm darda.

“Ya kendin gel ya da haber yolla. Duyarım yazmışsın iki satır mektup. Vermişsin trene halini unutup. Kara tren gecikir belki hiç gelmez. Dağlarda salınırda derdimi bilmez.”

Mevsim kış olsun demiştik’ya; vagona süzülen ışık yansımaları,trenin ay ışığı ile yarış yaparcasına yol almasını, kar tanelerinin elmas gibi parıltısı gözlerinizi kamaştıracaktır. O anı yaşamak hayallerin ötesine geçmek gibi Doğu’ya giden en güzel yol  Doğu ekspresi‘yle yaşanacak en güzel yolcuğunuz olacak.

 

 

Güzel bir günün sabahı ilk ışıklar, dağların arasından Güneşin size  göz kırpmasını kaçırmak istemezsiniz.  O güzel anı yaşamak Doğu’ya  giderken en büyük keyif  alacağınız anınız olacak. Güne merhaba derken pencereyi aralamak tertemiz havayı içinize çekmek isteyeceksiniz.

Memleketimin her yanı bir başka güzel ! 

Gezginler için Doğu ekspresi  yolculuğunun bitmesi demek çadırın açılması,karın üzerinde ateşin yanması ekmeğin bölüşüldüğü dostluğun anı  demek. Soğuk havaya inat çadırda uyumak mum ışığında ısınmak ay ışığında aydınlanmak demektir.

Nilüfer Doğa Sporları ekibi olarak   Doğu’ya giden en güzel yol Doğu ekspresi olduğunu Doğanın armağanı olan bu güzellikleri yaşamanızı tavsiye etmektedir.


Doğu’ya giden en güzel yol doğu ekspresi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Dubai Gezilecek Yerler

Dubai Gezilecek Yerler 19 Mayıs 2018

Kolezyum (Colosseo)

Kolezyum (Colosseo) 17 Mayıs 2018

 • TAKİP ET!

 • SON YORUMLAR

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Çılgın Yılbaşı Makyajı Uygulamaları Otopark Güell Ailece Tatil; Çocuklarla uzun mesafeli uçuşlar nadiren stressizdir. Bullitt akıllı telefonları alet kutularına dönüştürüyor Roma Forumu (Foro Romano) Tedbirli Ol Sağlıklı Yaşa

  FACEBOOK'TA BİZ

  Miskin Panda

  Miskin Panda © 2017 - Miskin Panda ~ Keyfinizin Kâhyası! Miskin Panda

  Made With ♥ In MisKinPanDa's PC