Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Ekmek Diyeti ile Sağlıklı Zayıflayın

Ana Sayfa » Güncel » Ekmek Diyeti ile Sağlıklı Zayıflayın
Ekmek Diyeti ile Sağlıklı Zayıflayın

Kısa süre içerisinde sağlıklı bir şekilde kilo vermeniz mümkün olmaktadır. Bu diyet çeşidine göre tek gıda tipine göre en çok 3 gün uygulanabilen diyet olmaktadır. Hatta yeniden başlamak gibi bir düşünceniz varsa en az 4 gün beklemeniz ideal olmaktadır. Sağlıklı kilo verme bu diyet sayesinde çok daha uygun olmaktadır.

Ekmek diyetinin ilk gününde sabah 2 ya da 3 dilim ekmek tüketmelisiniz. Öğle yemeğinde ve akşam yemeğinde de 3 ya da 4 dilim ekmek yiyerek günü tamamlamanız gerekmektedir. Yoğun bir şekilde başlayan diyet uygulaması aynı şekilde yoğun bir şekilde devam etmektedir.

İkinci güne geldiğimizde ise ilk günkü gibi aynı şekilde 2 ya da 3 dilim ekmek yeterli olacaktır. Öğle yemeğinde 3- 4 dilim, akşam yemeğinde de 3- 4 dilim ekmek yeterlidir.

Diyetin üçüncü yani son gününde ise sabah kahvaltısında 2 veyahut 3 dilim ekmek yiyebilirsiniz. Sağlıklı kilo verme diyetinin son gününün öğle ve akşam yemeği diğer iki günkü ile aynı olmaktadır. Yani 3 ya da 4 dilim ekmek tüketerek üçüncü günü de tamamlamalısınız.

Üç gün içerisinde çok yoğun olan bu diyeti sürekli olarak uygulamanız tavsiye edilmiyor. Fakat bir defa uygulayarak aradaki farkı görebilirsiniz. Uzun bir süre geçtikten sonrasında yeniden ekmek diyetini uygulayarak kısa süre içerisinde fazlalıklarınızdan kurtulabilir ve zayıflayabilirsiniz.

Ekmek Diyeti ile Sağlıklı Zayıflayın - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Dubai Gezilecek Yerler

Dubai Gezilecek Yerler 19 Mayıs 2018

Kolezyum (Colosseo)

Kolezyum (Colosseo) 17 Mayıs 2018

 • TAKİP ET!

 • SON YORUMLAR

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Diyeti Bırakmamak için Tavsiyeler Hacı Yortu Camii Avrupa’nın en tuhaf pansiyonları Shift Elbise Trendi Sağlık Harcamaları 5 Yılda %64 Arttı! Evliliği Eğlenceli Kılmanın Altın Kuralları

  FACEBOOK'TA BİZ

  Miskin Panda

  Miskin Panda © 2017 - Miskin Panda ~ Keyfinizin Kâhyası! Miskin Panda

  Made With ♥ In MisKinPanDa's PC