Miskin Panda
Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Tüyoları | Miskin Panda

Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Tüyoları

Ana Sayfa » Aşk » Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Tüyoları

Sevgiliniz gitti diye içinizde koskocaman bir yara açıldı ve çok acıyor…  Eğer hala bu konuda umut taşıyorsanız belki de çok geç kalmış sayılmazsınız. Hem ne demişler? Çıkmamış candan umut kesilmezmiş öyle değil mi? Eğerhala denemeye değer diye düşünüyorsanız ve size karşı affı olmayan yanlışlar yapmadıysa aşağıda ki tüyoları uygulayabilirsiniz. Hepsinin de denenmiş ve kızlar tarafından uygulanarak fayda alınmış püf noktaları olduğunu belirtmemizde fayda var sanırız.

Öncelikle ayrılık tarihiniz tazeyse ve üzerinden çok uzun bir zaman geçmemişse hala daha o da sizi düşünüyor olabilir. Zira çoğu zaman insanlar ayrılma kararını uzun uzadıya düşünmeden ve ani kararlarla alabiliyorlar. Bu açıdanbelki o da sizin gibi birkaç gündür ya da birkaç haftadır ‘sudan çıkmış balık modunda’ geziyor, ne yapacağını bilmez durumda şaşkınlıklar yaşıyor olabilir. Bu yüzden umudunuzu hemen kaybetmeyin deriz.

Bir de şu açıdan düşünün… Yeni bir ilişkiye başlamak o kadar da kolay mı? Teninizin kokusuna, huyunuza, suyunuza bu kadar alışmış,  bir gülüşünüze hayran olan bu adam başka okyanuslara yelken açmadan önce mutlaka durup bir an düşünecektir.

Öte yandan yapılan açıklamalara göre erkeklerin bir kısmı gerek cesaretsizlikten gerekse de eski alışkanlıklarının arayışı içinde olduklarından çoğunlukla eski sevgilisinin kapısında alabiliyormuş soluğu.

Yanı sıra ne kadar söylemek istemesek de yeni bir partner bulduğu takdirde ona tümüyle veda etmeniz de gerekebilir. Bu aşamaya gelmedense hala daha sizin olabilme olasılığı çok yüksek diyebiliriz. Bu süreçte siz yine tedbiri elden bırakmayın ve 7/24 bakımlı olun diyoruz. En önemlisiyse iyi tanıdığınız eski sevgiliyi fikir yürüterek ve aklını okuyarak takip etme yetisidir. Bu sayede attığı adımı çözebilir, büyük bir gizemle ortak arkadaşlarınızdan izini sürerek belki de onu geri döndürebilirsiniz ne dersiniz?

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Tüyoları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Kadınlar Ne İster?

Kadınlar Ne İster? 21 Ocak 2018

 • TAKİP ET!

 • SON YORUMLAR

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  7 Günde 4 Kilo Verdiren Diyet Zayıf Kalmak Sağlığa Zarar Verir Mi? Antibiyotik Kullanımının Fazlası Zarardır Kiloları Saklama Yöntemleri Kış Diyeti ile Fazla Kilolardan Kurtulun Eğlenceye ve Tarihe Açılan Vizesiz Kapı: Ukrayna

  FACEBOOK'TA BİZ

  Miskin Panda © 2017 - Miskin Panda ~ Keyfinizin Kâhyası! Miskin Panda

  Made With ♥ In Mert's PC