Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Evliliği Eğlenceli Kılmanın Altın Kuralları

Ana Sayfa » Güncel » Evliliği Eğlenceli Kılmanın Altın Kuralları
Evliliği Eğlenceli Kılmanın Altın Kuralları

Evlilik aşkı öldürüyor mu?’ sorusunu klişeleştirecek kadar büyük bir tabu haline gelen ‘aşk katili evlilik tabuları’ acaba ne kadar doğru? Eğer siz de evliliğin saatin ilerleyen her tik – takında aşkı boğazladığına, öldürdüğüne ve yok ettiğine inanıyorsanız uzun bir evliliği mutluluk içinde geçirmiş kişilerin yaşanmış bu önerilerine kulak vermelisiniz diyoruz.

İşte Huffington Post okurlarının anket sonucu cevaplandırdıkları en yarayışlı evlilik nasihatleri burada!

1 – Huffingpsot’un anketine yanıt veren kıdemli evlileri mutlu bir evliliğin her gün birbirine sıkı bir sarılmadan geçtiğini belirtiyor. Zira bu çiftler günün her hangi bir saatinde içlerinden geldiği gibi birbirlerine sarıldıklarını ve birkaç dakikayı sadece sessizce böyle sarılarak geçirdiklerini açıklıyorlar.

2 – Yine derginin okurları eşlerine küçük gizli saklı sürprizler yaptıklarından söz ediyor. Örneğin eşinin ceplerine, çekmecelerine ya da ayakkabılarına koydukları şeyler; küçük atıştırmalıklar, çikolata barlar gibi şekerlemeler olabiliyormuş. Maksat onu sürprizlerle sevindirmek öyle değil mi?

3 – Ankete göre yatak odalarında dondurma ya da çikolata gibi atıştırmalıkları gece yarısı ‘kikirdeyerek’ ve çocuklarından gizli gizli kaçamaklarla yiyen mutlu çiftlerin sayısı hiç de azımsanacak sayıda değilmiş. Yani evliliğiniz ne kadar eskirse eskisin, onunla çocukluk yapmaktan çekinmeyin deriz.

4 – Yatıp uyumadan önce mutlu çiftlerin birbirlerine ‘bu gün seni yine çok seviyorum çünkü…’ diye başlayan ve farklı tümcelerle bitirilen sözler söylediklerini biliyor muydunuz? Üstelik de bu yöntem mutlu bir evlilik konusunda çok işe yarıyormuş.

5 – Öte yandan mutlu çiftler her ne olursa olsun işe giderken ya da evden ayrılırken öpüşmeden ayrılmadıklarını ve öpüşmeden kavuşmadıklarını da açıklıyor.

Evliliği Eğlenceli Kılmanın Altın Kuralları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Dubai Gezilecek Yerler

Dubai Gezilecek Yerler 19 Mayıs 2018

Kolezyum (Colosseo)

Kolezyum (Colosseo) 17 Mayıs 2018

 • TAKİP ET!

 • SON YORUMLAR

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Çılgın Yılbaşı Makyajı Uygulamaları Otopark Güell Ailece Tatil; Çocuklarla uzun mesafeli uçuşlar nadiren stressizdir. Bullitt akıllı telefonları alet kutularına dönüştürüyor Roma Forumu (Foro Romano) Tedbirli Ol Sağlıklı Yaşa

  FACEBOOK'TA BİZ

  Miskin Panda

  Miskin Panda © 2017 - Miskin Panda ~ Keyfinizin Kâhyası! Miskin Panda

  Made With ♥ In MisKinPanDa's PC