Miskin Panda
Güneş Lekelerinden Korunun - Miskin Panda

Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Güneş Lekelerinden Korunun

Ana Sayfa » Sağlık » Güneş Lekelerinden Korunun

Hayatımızı sürekli olarak geçirdiğimiz alanlar sokaklardır. Ancak bazen bilmediğimiz birçok erki bedenimizde büyük sorunlara ortama hazırlayabilmektedir. Özellikle yaz aylarında saat 11.00-15.00 gibi zaman aralığında güneş ışınlarının bizlerin vücuduna değmesi sonucunda birçok rahatsızlıklar kendisini göstermektedir. İşte tüm doktorlar bu noktada korunmanın ve bu zararlı ışınların büyük rahatsızlıklara neden olacağının uyarısını yapmaktadır.  Genel olarak bilinen bir yanlış vardır. İnsanlar yalnızca güneşten gelen ışınların yazın cilde olumsuz etkisi olacağını düşünür ancak hiç kimse aslında bunun insanlarda her mevsim büyük problemlere ortam hazırlayacağını bilmezler. Bu nedenle yalnızca yazın gelen güneş ışınlarından korunmak değil her mevsim bu problemi rafa kaldıracak önlemleri almak gerekir.

Güneş ışınlarından korunma birçok yol vardır; güneş kremi ile korunma, gölge yerlerde uzun süre kalma, güneşe maruz kalınmayacak saatlerde dışarıya çıkma gibi birçok alternatifi bulunmaktadır. İşte bu tür önlemler alındığı takdirde birçok insan çok güzel bir şekilde sağlığını kontrol altına alabilir ve birçok sağlık problemini de geride bırakabilecektir.  Giyiminizi seçmenizde yine bu dönemde maruz kalacağınız güneş ışınları noktasında önemlidir. Eğer bol salaş kıyafetler tercih edersiniz ya da kumaşı sert şeyler giymeniz yine size zarar verecektir. Her zaman sağlığınız için gereken her şeyi yapmanız gerekmektedir. Çünkü bu şekilde güneş ışınları vücudunuza çok az bir şekilde zarar verecektir. Her zaman tercihiniz bu nedenle açık renkler olmalıdır.

Güneş Lekelerinden Korunun - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

 • TAKİP ET!

 • SON YORUMLAR

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Topuk Çatlakları İçin En Doğal Çözümler Erkek Ceket Kombinleri – 2018 İçimizden Bir Yer: Arnavutluk Ekmek Diyeti ile Sağlıklı Zayıflayın Su Diyeti ile Zayıflama Akupunktur Mucizesi!

  FACEBOOK'TA BİZ

  Miskin Panda © 2017 - Miskin Panda ~ Keyfinizin Kâhyası! Miskin Panda

  Made With ♥ In MisKinPanDa's PC