Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Hakkımızda

Ana Sayfa » Hakkımızda

2017’nin Eylül ayında miskin mi miskin bir panda dünyaya geldi. Neslinin tükendiği bu dönemlerde her şeyden vazgeçerek sizlere hizmet etmeyi seçti. Hizmet ki ne hizmet! Oturduğu yerden bloglayıp duruyor, teknoloji, moda, sağlıktan aklınıza gelebilecek her konuya kadar sizlere yazılar yazıyor. Sebebi mi ne?

“Ben miskinim, beni takip edenler benden miskin. Madem bu yolu seçtim, hiç değilse bizim miskinleri bilgilendireyim, eğlendireyim, şaklabanlık yapayım yahu!”

mottosu tabii! Eeee, ne diyelim? Bu ponçik mi ponçik, miskin mi miskin pandayı Allah başımızdan eksik etmesin! Her zaman bir elinde löp löp yiyip şişerken, bir eliyle de bizlere yazılar hazırlamaya devam etsin…

“Peki bu ponçik bunu niye yapıyor?” dediğinizi de duymuş. Alınmış sanki biraz. “Babamın hayrına mı yapsaydım?” diye de ayrıca mırıldanıyor. Ki haklı. İşte sağda solda reklamlar varmış, Twitter’dan komiklikler, şakalar yapıyormuş ve takipçilerinden bol bol RT/Fav bekliyormuş, falanmış, filanmış. Aman yahu! Takipçilerin seni mi kıracak? Tabii ki hayır!

O zaman yaşasın miskinlik! Yaşasın pandacılık!

SON EKLENENLERSitemize son eklenen içerikler

Dubai Gezilecek Yerler

Dubai Gezilecek Yerler 19 Mayıs 2018

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Kamuflaj Kıyafetler Nasıl Giyilir? Erkek Ceket Kombinleri – 2018 Google Şifrematik Nedir? Yüksek mi Yüksek: Bolivya Yeni Trençkot Trendiyle Parlayın! Yoga Nedir? Niçin Yapılır?

FACEBOOK'TA BİZ

Miskin Panda

Miskin Panda © 2017 - Miskin Panda ~ Keyfinizin Kâhyası! Miskin Panda

Made With ♥ In MisKinPanDa's PC