Miskin Panda
Kadınlar Ne İster? - Miskin Panda

Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kadınlar Ne İster?

Ana Sayfa » Aşk » Kadınlar Ne İster?

Bütün erkeklere sorsanız; ‘kadınları anlamak zordur’ derler. Ama aynı zamanda da tüm kadınlara sorduğunuzda onlarda; ‘erkekleri anlamak zordur derler.

Belki de bütün mesele kadınların kimyasıyla erkeklerin kimyasının tam olarak tutmuyor olmasından kaynaklanabilir mi sizce de?

Bu konuda kadınlar Venüs’ken erkeklerse Mars’tır öncelikle. Yani bu da ne demek? kadın; güzellik, ilham, naif, ateş, yakıcı ve zarafet demektir.

Erkeklerse; güç, savaş, atılganlık, direnç, savunmak, bağımsızlık, öncülük, girişimcilik gibi birçok olguyu simgeler.

Şimdi sorarız size. Yaradılışça birbirinden bu kadar farklı olan bir ikili çaba sarf etmeden birbirini ne kadar anlar Allah aşkınıza?

O halde iki tarafta öncelikle kendini tanıdığı kadar partnerini de tanımaya çalışmalıdır. Kadınların naif varlıklar olduğunu söylemiştik. İşte erkeklerin her fırsatta yakındığı detaycılıkları ve ağlamaya meyilli oluşları da buradan kaynaklanıyor. Kırılgan, endişe dolu, erkekler kadar rahat olmayan kadınlar bir erkekten ne bekler peki?

Elbette ki yeteri kadar iltifat, güzel bakışlar, biraz ilgi, gerektiğinde özür, saygı, romantizm olabilir mesela.

Öte yandan biraz da centilmenlik fena olmaz hani. Özellikle ülkemizde; bayanlara kapı açmak ve tutmak, bayanlar oturmadan oturmak, önce bayanları arabaya bindirmek, ya da bir restorana gidildiğinde hanımların sandalyesini tutmak komik hareketlermiş gibi algılanabiliyor. Oysaki bunlar oldukça erdemli hareketlerdir ve erkeğin küçülmesi değil, tam tresine eşini koruduğunu ifade eden eylemlerdendir.

Öte yandan sevilmek yerine boğulmak ve verilen sözlerin yerine getirilmemesi de bayanları illet eden durumlardandır.

Kadınlar Ne İster? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • TAKİP ET!

 • SON YORUMLAR

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Topuk Çatlakları İçin En Doğal Çözümler Erkek Ceket Kombinleri – 2018 İçimizden Bir Yer: Arnavutluk Ekmek Diyeti ile Sağlıklı Zayıflayın Su Diyeti ile Zayıflama Akupunktur Mucizesi!

  FACEBOOK'TA BİZ

  Miskin Panda © 2017 - Miskin Panda ~ Keyfinizin Kâhyası! Miskin Panda

  Made With ♥ In MisKinPanDa's PC