Miskin Panda
Kanaviçe Trendi | Miskin Panda

Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kanaviçe Trendi

Ana Sayfa » Moda » Kanaviçe Trendi

Kanaviçeden bıktınız mı yoksa? Hani şu ananelerimizin siyah – beyaz resimlerinde bol bol gördüğümüz ya da annelerimizin çeyiz sandukalarından çıkan işlemeli çiçek kabartmaları geçtiğimiz sene moda alanında büyük bir retroyla yine hayatımıza girmişti. Ama bu sene de peşimizi bırakmayacak gibi görünüyor. Zira bayanlar tarafından eğlenceli bulunmuş olmalı ki çok tutuldu. Kıyafetleri hareketlendirirken aynı zamanda zarafet katan ve renklendiren kanaviçeler çiçekli baskılarının kıyafetlerimiz üzerindeki üç boyutlu hali.

Onları her yerde görebilmek mümkün 2018 yılında da. Yakalardan omuzlara,  etek uçlarındandekolte bölgesine kadar bu sene kanaviçeler kıyafetlerde olduğu kadar bot- çizmeler ve çantalarda da olacak.

 

Dilerseniz siz de bu büyük retroyu en güzel çiçek festivali halinde kutlayabilirsiniz kılık kıyafetinizde. Belki siz her şeye rağmen çok demode bulabilirsiniz ama kocaman olanlarından hoşlanmıyorsanız da mini minnacık parçacıklarla kıyafetlere kondurulmuş olan işlemelerden faydalanabilirsiniz bu konuda.

Zira bu yılda trikolardan kazaklara, ya da elbiselerden gömleklere hatta hattajean pantolonlara kadar kanaviçe modası son sürat moda yolculuğuna devam ediyor bilesiniz.

 

 

Kıyafetlere biraz retro biraz da vintage havası katan bu tarzı hanım hanımcık olmak istediğiniz zamanlarda, romantik bir havaya bürünmek istediğiniz anlarda kullanabilirsiniz. Ama kanaviçeli bir jean pantolonla da spor ve asi tarzınızdan bir şey kaybetmezsiniz endişelenmeyin.

Ayrıca isterseniz evinizde kendinizde kanaviçeli kıyafetler yaratabilirsiniz. Tuhafiye dükkanının yolunu tuttuğunuz zaman uygun fiyatlara alabileceğiniz kanaviçe parçaları ve baskılarını giysilerinize dikerek ya da ütü ile sıcak baskı uygulayarak denim pantolonlarınızın, ceket ya da gömleklerinizin üzerine aktarabilirsiniz.

Kanaviçe Trendi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

 • TAKİP ET!

 • SON YORUMLAR

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  7 Günde 4 Kilo Verdiren Diyet Zayıf Kalmak Sağlığa Zarar Verir Mi? Antibiyotik Kullanımının Fazlası Zarardır Kiloları Saklama Yöntemleri Kış Diyeti ile Fazla Kilolardan Kurtulun Eğlenceye ve Tarihe Açılan Vizesiz Kapı: Ukrayna

  FACEBOOK'TA BİZ

  Miskin Panda © 2017 - Miskin Panda ~ Keyfinizin Kâhyası! Miskin Panda

  Made With ♥ In Mert's PC