Miskin Panda
Kendi Kitap Tutacağını Kendin Yap! - Miskin Panda

Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kendi Kitap Tutacağını Kendin Yap!

Ana Sayfa » Dekorasyon » Kendi Kitap Tutacağını Kendin Yap!

Dekorasyon fikirlerinde seçenekler bitmezken her yeni bir gün yaratıcı ve zeki insanların ev büro aksesuar doğaçlamaları sayesinde de  ‘kendin yap’ tarzında yeni aksesuarlar mekanlarımızda can buluyor. Bu günse sizlere kendi ellerinizle yapabileceğiniz kitap tutacakları önerilerinde bulunacağız. Zira kitap tutacakları son senelerde bildiğiniz gibi hediyelik eşya dükkanlarının reyonlarında sergilenen en gözde objeler arasında yer alıyor.

1 – Plakadan tutacak; iki adet eski oto plakasını alın ve düzgün biçimde 180 derecelik açıyla bükün. Sonrasında da karşılıklı olarak dilediğiniz rafınıza yerleştirin. İşte kitap tutacağınız hazır.

2 – Eski plaklardan tutacak; kaynar suya iki adet eski plağı aynı çizgi noktasına kadar daldırın. Bir süre sonra plakların kaynar sudaki kısmı yumuşayacaktır. Her iki plağı da yumuşayan noktalarından simetrik şekilde bükün ve 180 derecelik bir büküm yaratın. Yine dilediğiniz yere karşılıklı olarak yerleştirin. Plaklardan kitap tutacaklarınız hazır.

3 – Kare şeklinde bulduğunuz simetrik taşları dc fix dildiğiniz desenlerde ki kağıtlarla kaplayarak karşılıklı yerleştirin ve ortalarına kitaplarınızı dizin

4 – Yaşadığınız yerde sokaklara saçılmış olan farklı ebatlardaki taşları toplayarak birbirine tutkal ya da silikon yardımıyla yapıştırın. Sonrasında dilerseniz altın, dilerseniz gümüş ya da bronz renge boyayın. Karşılıklı şekilde rafa yerleştirerek kitaplarınızı aralarına dizebilirsiniz.

5 – Kullanmadığınız ya da ayağınıza olmayan topuklu ayakkabıların içine saydam silikon doldurarak ya da altlarına demir kaide yerleştirerek harika tasarımlarda kitap tutacakları da yaratabilirsiniz.

Bu güzel örnekleri evlerinizde sergileyebilir ya da sevdiklerinize ev hediyesi olarak da götürebilirsiniz.

Kendi Kitap Tutacağını Kendin Yap! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • TAKİP ET!

 • SON YORUMLAR

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Topuk Çatlakları İçin En Doğal Çözümler Erkek Ceket Kombinleri – 2018 İçimizden Bir Yer: Arnavutluk Ekmek Diyeti ile Sağlıklı Zayıflayın Su Diyeti ile Zayıflama Akupunktur Mucizesi!

  FACEBOOK'TA BİZ

  Miskin Panda © 2017 - Miskin Panda ~ Keyfinizin Kâhyası! Miskin Panda

  Made With ♥ In MisKinPanDa's PC