Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Loft Dairelerle Stilinizi Yansıtın

Ana Sayfa » Güncel » Loft Dairelerle Stilinizi Yansıtın
Loft Dairelerle Stilinizi Yansıtın

Öncelikle loft daire nedir? Loft daireleri öncelerde Avrupa’da ve elbette Amerikan filmlerinde görmeye başlamıştık ama şimdilerde bu daireler ülkemizde de kullanılmaya ve popüler olmaya başladı. Hani şu çatı katlarında, asma katlarda bulunan endüstriyel alanların dönüştürülmesiyle oluşturulan, garaj ya da hangarlardan bozma yaşam alanlarını hayal edin. İşte bu alanlara ‘loft’ daireler deniyor. New York, Londra, Paris ve Stockholm gibi şehirlerde Loft mimarisinde son derece güzel örneklerin sergilendiği bilinen bir gerçek.

Siz de bekar yaşayan ya da yaşam alanlarında özgün stilini vurgulamak isteyen biri olabiliriniz. O zaman kendi ruhunuzun gustosunu özgürce vurgulayabileceğiniz bu tarz yerleri seçebilirsiniz kendinize.

Ama loft dairenizi seçerken bol ışık lamasına dikkat etmelisiniz zira bu tarz mekanlar oldukça geniş olduklarından bol bol ışık almalıdır. Yanı sıra akşam saatleri ve geceler için bu alanlarda büyük ve vurgulu aydınlatmalardan yararlanılmalı. Size uygun olan bir şeyler istiyorsanız da metal aksamlı aydınlatmalardan yararlanmalısınız. Öte yandan çıplak XL ampullerden bol bol sarkıtarak da detaylandırabilirsiniz bu yeni evinizi.

Yanı sıra hiç şüphesiz ki loft yaşam alanları maskulen tarzda döşenen yerlerdendir. Bu anlamda deri takımlardan, yanı sır vintage ve retro kumaşlardanda bol bol kullanabilirsiniz. Ek olarak bu dokunuşları deri ya da kumaş chester koltuklarla da harmanlayabilirsiniz. Öte yandan metal aksesuarlar, tuğla duvarlar kullanılabilir ve duvarlara kocaman resimlerden de (söz gelimi klasik oto ya da motosiklet resimleri) asılabilir.

Loft Dairelerle Stilinizi Yansıtın - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Dubai Gezilecek Yerler

Dubai Gezilecek Yerler 19 Mayıs 2018

Kolezyum (Colosseo)

Kolezyum (Colosseo) 17 Mayıs 2018

 • TAKİP ET!

 • SON YORUMLAR

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Diyeti Bırakmamak için Tavsiyeler Hacı Yortu Camii Avrupa’nın en tuhaf pansiyonları Shift Elbise Trendi Sağlık Harcamaları 5 Yılda %64 Arttı! Evliliği Eğlenceli Kılmanın Altın Kuralları

  FACEBOOK'TA BİZ

  Miskin Panda

  Miskin Panda © 2017 - Miskin Panda ~ Keyfinizin Kâhyası! Miskin Panda

  Made With ♥ In MisKinPanDa's PC