Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Mobil Cihazınızı Uzaktan Yönetin!

Ana Sayfa » Teknoloji » Mobil Cihazınızı Uzaktan Yönetin!
Mobil Cihazınızı Uzaktan Yönetin!

Mobil Cihaza Uzaktan Bağlanın

Android cihazlarda ekran paylaşımı nasıl yapılır? Mobil cihaza uzaktan bağlanarak kullanabilir miyim? Telefonumdaki ayarlar için uzaktan yardım gerekiyor, bunun için en iyi yazılım hangisi?

Bu sorulara cevaplar arıyorsanız, size bununla ilgili olarak güzel ve yararlı bir uygulamadan bahsetmek istiyorum, uzaktan mobil cihaza bağlantı nasıl yapılır?

Inkwire Nedir?

Bir mobil cihaza uzaktan bağlanmamıza olanak sağlayan bir uygulamadır, Android cihazlarda ekran paylaşımı ve uzaktan yardımı başlatmak için hazırlanmış oldukça kullanışlı ve etkili bir uygulamadır.

Bilgisayarda Team Viewer’dakarşı tarafa nasıl bağlanabiliyorsak, mobil cihazlarda bunu bu uygulama ile yapabiliyoruz.

Inkwire Ne İşe Yarar?

Mobil bir cihaza uzaktan bağlanarak, kullanmak bazen özellikle yardım gereken konularda hayat kurtarıcı olabiliyor. Bu noktada İnkwire devreye giriyor.Sizde uzaktan yardım gerekiyorsa bunu size tanıtacağımız bu uygulama ile kolaylıkla yapabilirsiniz.

Inkwire ile Android ile çalışan bir cihaza uzaktan bağlanarak kolayca yardım etmenize olanak sağlamakta, bu uygulamayı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

AndroidScreenSharingand Remote Assist, olarak isimlendirilen bu uygulama uzaktan yardım için kullanılan bir yazılımdır.

InkwireAndroid tabanlı cihazlarda çalışır, bir mobil cihazın ekranını başka bir kullanıcı ile paylaşmak için kullanılır ve aynı anda hem sesli hemde mesaj olarak iletişim kurmanıza olanak sağlar.

C Neden kullanılır?

Bu uygulama, özellikle telefonda bir ayar yapmak isteyen ve uzaktan bağlanarak ekranı görerek bunu yapmak isteyen kullanıcıları düşünülerek yapılmıştır.

Bu uygulamanın kullanılması için her iki tarafta da aynı uygulama kurulu olmalıdır. Aynı zamanda, her iki cihazda internet bağlantısı, 3g, 4.5g veya bir WiFi bağlantısının olması gereklidir.

İnkwire Nasıl Çalışır?

Uygulama kullanımı için, tek kullanımlı bir kod gereklidir, karşı taraftan alınan bu kodu uygulama içinde gerekli bölüme yazdıktan sonra iki cihaz arasında bir bağlantı sağlanır.

Bu işlem sonunda ise, istemci cihaza karşı taraf bağlanmış olur ve ekran görüntüsü paylaşılmış olur, bu noktadan sonra bağlanan kişi telefonu kendi cihazından yönetmeye başlar.

InkwireAndroid uygulamasının kurulması için, Gereken Android sürümü 5.0 ve üzeri olmalıdır.

Derecelendirmesi PEGI 3 olan Inkwire uygulamasını indirmek için, Google Play mağazasından indirebilirsiniz.

 

Mobil Cihazınızı Uzaktan Yönetin! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • TAKİP ET!

 • SON YORUMLAR

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Kürekli Şelalesi Kış Diyeti ile Fazla Kilolardan Kurtulun Pasaporta bile gerek yok: Gürcistan! Çocuk Sağlığı Bu 360 derecelik video, Waymo’nun kendinden sürmeli bir otomobilinin yolun “nasıl göründüğünü” gösteriyor En Trend Çanta Modelleri “Learn with Google AI” ile Herkes için Makine Öğrenimi

  FACEBOOK'TA BİZ

  Miskin Panda

  Miskin Panda © 2017 - Miskin Panda ~ Keyfinizin Kâhyası! Miskin Panda

  Made With ♥ In MisKinPanDa's PC