Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Nokia, Android One’nın öncü ortağı haline geliyor.

Ana Sayfa » Teknoloji » Nokia, Android One’nın öncü ortağı haline geliyor.
Nokia, Android One’nın öncü ortağı haline geliyor.

HMD Global altında Nokia’nın ikinci gelişi çok etkileyiciydi. Finlandiya şirketi, Nokia’nın ikonik markası uyarınca cihazların piyasada nispeten iyi performans gösterdiğini belirtti.

 

Yeni Nokia cep telefonlarının bu hafta Barcelona’da MWC 2018’de açılması bekleniyordu. Şirket sadece yeni cihazlar çıkartmakla kalmıyor, aynı zamanda aşağıdakilerle takım oluşturduğunu da doğrulamıştır:

 

Google İleride tüm akıllı telefonlarda Android One’ı kullanmak

 

, Google’ın kendi programıdır Bunun anlamı Android destekli akıllı telefonlar arasındaki parçalanmayı azaltmak.

Android One bayrağı altında satılan cihazların Google tarafından belirlenen donanıma ve kullanıcı arayüzüne ve düzenli güvenlik güncellemelerine sahip olması.

 

Açık olmak gerekirse, Android One ayrı bir Android yinelemesi değildir. Geçerli iterasyon olan Oreo ile aynıdır, ancak kullanıcı deneyimi, performansı ve işlevselliği için Google’da ek denetimler yapmaktadır.

 

HMD Global’in EVP ve CMO Pekka Rantala, “Nokia, Android One’nın öncü ortağı haline geliyor” dedi. Şirketin bugün başlattığı yeni cihazların tümü, Android One programına katılıyor. Oreo tarafından desteklenen cihazların tümü, Android için birincil olan programa bir seferde katılıyor. OEM .

Google’ın Andrei Popescu, “Bu deneyim için optimize etmek için çok şey yaptık ve bunun çok iyi olacağını düşünüyoruz” dedi. Nokia’nın bir iş ortağı olması bizi heyecanlandırdı.

Nokia, Android One’nın öncü ortağı haline geliyor. - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • TAKİP ET!

 • SON YORUMLAR

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Kürekli Şelalesi 2017-2018 Erkek Saç Stilleri Fethiye Gezi Rehberi Ne? Balayı mı? Maldivler! Uykuda Güzelleşme Yöntemleri Kulak Çınlaması Neden Olur? Biker Mont Nasıl Kombinlenir?

  FACEBOOK'TA BİZ

  Miskin Panda

  Miskin Panda © 2017 - Miskin Panda ~ Keyfinizin Kâhyası! Miskin Panda

  Made With ♥ In MisKinPanDa's PC