Miskin Panda
Üzgünüm, Ama Seni Arkadaş Gibi Görüyorum… ??? | Miskin Panda

Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Üzgünüm, Ama Seni Arkadaş Gibi Görüyorum… ???

Ana Sayfa » Aşk » Üzgünüm, Ama Seni Arkadaş Gibi Görüyorum… ???

Bu sözler gizli gizli seven kalpler için soğuk duş etkisi yaratan cümle öbeğidir. Ama birkez daha düşünmek ve birşeyler yapmak için çoğu zaman geç kalınmış sayılmaz. Bizce daha önceden yapmadığınız birşeyler daha varsa son bir kez daha bu konuda taarruza geçebilirsiniz.

Belki o çocukluk arkadaşınız ve ona yıllardır platonik bir aşk besliyorsunuz. Ya da son zamanlarda içinizde ki kıpırtılar ona karşı olan duygularınızı tetikledi. Hatta bu kişi belki de yeni tanıştığınız biri bile olabilir. Fark etmez… Sonuçta içinizde durdurulamaz duygularınız varsa açılmalısınız öyle değil mi? O zaman bu işlem için en doğru anı kollayın ve ona olan duygularınızı en romantik bir biçimde açıklayın deriz. Kim bilir? Belki de daha önce hiç karşılaşmadığı bu romantik yönünüzü gördüğünde onun da dili tutulacak ve duyguları değişecek ne dersiniz?

1 – Bunun için öncelikle cesur olmalısınız. Ardından bir şeylerin değişmesi gerekliliğini radikal tutumlarınızla hareketlerinizle de belli etmelisiniz. Örneğin bu durum bakışlarınızdan, ses tonunuza kadar hissedilir olmalı. Misal onu beğendiğinizi bakışlarınızla belli ederek romantik bir ses tonuyla cooltavırlar takınabilirsiniz.

2 – Öte yandan şu ‘dertleşmeci Güzin Abla’ sendromunu da artık kendi aranızdabir kenara bırakmalısınız. Zira unutmayın, siz artık onun dertleşeceği kardeşi değil, başı omzunuzdayken aşktan bahsedecek olan kişinin ta kendisisiniz.

3 – Biraz spesifik ve karmaşık olun. Bu süreç içinde kendinizi hafifçe ağırdan satabilir ve değerinizin gözünde yükselmesini sağlayabilirsiniz. Zira bu hareketler dikkatini çekmenize  sebep oalcak.

Üzgünüm, Ama Seni Arkadaş Gibi Görüyorum… ??? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Kadınlar Ne İster?

Kadınlar Ne İster? 21 Ocak 2018

 • TAKİP ET!

 • SON YORUMLAR

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  7 Günde 4 Kilo Verdiren Diyet Zayıf Kalmak Sağlığa Zarar Verir Mi? Antibiyotik Kullanımının Fazlası Zarardır Kiloları Saklama Yöntemleri Kış Diyeti ile Fazla Kilolardan Kurtulun Eğlenceye ve Tarihe Açılan Vizesiz Kapı: Ukrayna

  FACEBOOK'TA BİZ

  Miskin Panda © 2017 - Miskin Panda ~ Keyfinizin Kâhyası! Miskin Panda

  Made With ♥ In Mert's PC