Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Yatak Odası & Sıcak Aura!

Ana Sayfa » Aşk » Yatak Odası & Sıcak Aura!
Yatak Odası & Sıcak Aura!

Yatak odaları hiç şüphesiz evlerin en romantik ve huzur veren noktaları olmalı. Dünyanın en huzurlu uykusunu çekebileceğiniz, dinlenmenin ana vatanı olan bu odalarınızda elbette sizi huzursuz edecek renkler ve dekorasyon öğeleri hatta uyumsuzluklar olmamalı. Aksi takdirde sağlıklı bir uyku çekmek imkansız olacaktır. Bu konuda yatak odalarınızda göz tırmalayan objelerden ya da patlak renklerden sakınabilirsiniz örneğin. Ama bu yatak odalarında hiç olumu enerjilerin olmaması anlamınada gelmiyor Peki hem dinlendirici hem de kendimizi yansıtan enerjilere sahip yatak odası dekorasyonlarına nasıl kavuşabiliriz?

İşte size birkaç öneri:
1 – Yatak başına yerleştireceğiniz renkli ve arzu ettiğiniz tarzda bir tablo hem içeri girdiğinizde yatak odalarınıza bir nefes katacağı gibi uyurken göz teması kuramayacağınız bir öğe olacağından rahatlıkla kullanabilirsiniz.
2 – Yine bu konuda beğeni ve zevkinize uygun dilediğiniz renk ve desenlerde ki nevresim takımları/ uyku setleri yatak odalarınızı bir cennete çevirmek için harika yöntemlerden olacak.
3 – Komodinlerinizin üzerinde kullanabileceğiniz neşeli kutular, organizerler uyku odalarınızı eğlenceli kılabileceği gibi, duvarlarınıza yapıştırabileceğiniz ilginç stikerlarda bu konuda etkili olabilir.
4 – Eğer odalarınız çok küçük ve gardıroba yer bırakmayacak kadar ufaksa açık raf sistemlerinden yararlanabilirsiniz. Görüntü kirliliği yaratmamak adına da kadife ya da keten soft – göz okşayıcı renklerde ki perdelerle önünü kapatabilirsiniz.
5 – Öte yandan bu gibi odaları genişletmek için aynalar en sihirli objeler olacaktır.

Yatak Odası & Sıcak Aura! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • TAKİP ET!

 • SON YORUMLAR

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Kürekli Şelalesi Ne? Balayı mı? Maldivler! Zenfone 4 Geldi! Sağlıksız Beslenme ve Obezite Kendi Kitap Tutacağını Kendin Yap! Kış Diyeti ile Fazla Kilolardan Kurtulun Ekmek Diyeti ile Sağlıklı Zayıflayın

  FACEBOOK'TA BİZ

  Miskin Panda

  Miskin Panda © 2017 - Miskin Panda ~ Keyfinizin Kâhyası! Miskin Panda

  Made With ♥ In MisKinPanDa's PC