Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Yılın Trendi Kalp Allık ve Kahkül

Ana Sayfa » Güncel » Yılın Trendi Kalp Allık ve Kahkül
Yılın Trendi Kalp Allık ve Kahkül

İnsanoğlu var oldu olalı her dönemde kendine yenilikler yaratarak hayatı daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirmeyi başarabiliyor. Kalp kakül trendi de bunlardan biri. Perçem, kakül, dalgalı perçem modasından sonra şimdilerde de kalpli kakül trendi pek moda bilesiniz.

Uzak doğulu bir bayanın kaşifi olduğu bu akım instagramda paylaştığı saç stylingi fotolarıyla dünyaya yayılmış durumda ve şimdilerde klasik saç stillerinden sıkılan tüm genç kızlarda kendilerine 2 dakika içinde kalp kaküllerden yapabiliyorlar. Kalp kakülün yapımıysa çok kolay. İki parçaya ayırdığınız 2 ayrı kakül tutamını kalp şeklinde alnınızda (kalpten bir çerçeve şeklinde) birleştiriyorsunuz ve bu şekli hiç bozmadan saç spreyiyle fixliyorsunuz. Kısa sürede donan kakülünüz içi boş bir kalpçik çerçeve şeklinde alnınızda beliriveriyor. Dilerseniz siz de evden çıkmadan saçlarınızı böyle yaparak dışarı çıkabilir ve dilediğiniz yerde kalpli kaküllerinizle instagram fotoları çektirebilirsiniz. Yakın zamanda Kendall Jenner’de tüm saçlarını kalpli çerçeveler haline getirerek instagram fotosu paylaşmıştı.

Öte yandan günümüzün bir çılgın trendi de kalpli allık önerisi. Tam elmacık kemiklerinin üzerine yapılacak olan bu uygulamada alığınızı kalp şeklinde sürüyorsunuz. Ya da isterseniz allığınızı sürdüğünüz yanaklarınızın tam ortasında kalp şeklinde boşluklar da bırakabiliyorsunuz. Bu uygulamayı kalpten minik kağıtlar keserek ve bu kağıtları kontür olarak kullanarak kalp şeklini yanaklarınıza kondurabilirsiniz. Hatta direkt olarak kalp kontüründe tasarlanmış kalp allıkları bile piyasadan satın alabilirsiniz.

Yılın Trendi Kalp Allık ve Kahkül - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Dubai Gezilecek Yerler

Dubai Gezilecek Yerler 19 Mayıs 2018

Kolezyum (Colosseo)

Kolezyum (Colosseo) 17 Mayıs 2018

 • TAKİP ET!

 • SON YORUMLAR

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Diyeti Bırakmamak için Tavsiyeler Hacı Yortu Camii Avrupa’nın en tuhaf pansiyonları Shift Elbise Trendi Sağlık Harcamaları 5 Yılda %64 Arttı! Evliliği Eğlenceli Kılmanın Altın Kuralları

  FACEBOOK'TA BİZ

  Miskin Panda

  Miskin Panda © 2017 - Miskin Panda ~ Keyfinizin Kâhyası! Miskin Panda

  Made With ♥ In MisKinPanDa's PC