Miskin Panda
Yoksa Erkeğiniz Sizden Sıkıldı mı? İşte Bunu Anlamanın Yolları - Miskin Panda

Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Yoksa Erkeğiniz Sizden Sıkıldı mı? İşte Bunu Anlamanın Yolları

Ana Sayfa » Aşk » Yoksa Erkeğiniz Sizden Sıkıldı mı? İşte Bunu Anlamanın Yolları

Maalesef kadınlar ve erkekler birbirinden çok ama çok farklı yaradılıştadırlar. İşte, ilişkilerin başlangıcında belki de bu önemli detay iki tarafı çekim yasası konusunda en büyük uyaran olsa da,  zaman içinde işler değişebiliyor ve bu farklılıklar arayı çığ gibi büyüyen bir hızla  açabiliyor. İşte sizden sıkılan bir erkeğin verdiği alarmlar aşağıda…

1 – Maalesef ki biz kadınlar erkeklerden çok ama çok detaycı olabiliyoruz. Gün içinde birçok şeye takılan ve bu takıntılarını her fırsatta partneriyle paylaşmak isteyen sürekli şikayetlenen bir kadın, partnerinin gözünde çekilmez bir insana dönüşebiliyor.

2 – Ne çok sık, ne de çok boş bırak yasasına uy! ; evet bu yasa nenelerimizden bize miras ve nasihat kalmış. Maalesef ki bir erkeği çok boş bıraktığınızda ilgiliyi ve sevgiyi başka limanlarda ararken, çok da sıktığınızda onu kendi ellerinizle dışarıya itebiliyorsunuz. Bu konuda dozaja dikkat edilmeli. Sürekli gün içinde adamcağızı ‘neredeydin, neredesin’ diye sorgulamak, mesajlarla boğmak ve telini kontrol etmek büyük hata. Zira aldatmak isteyen erkek sizi dilerse yan odada beyninde bile aldatabilir bunu aklınızdan çıkarmamalısınız.

3 – Cıvıklık ve ağlamak? … ; ne yazık ki erkekler çok cıvık kızlardan hoşlanmaz. Aurası yüksek, gizemli, kaçan kovalanır tarzı kadınlar onları her zaman daha çok cezbetmiştir. Ama ıvıra – zıvıra, gördüğü her şeye ağlayan kızlar da bir o kadar itici olabiliyor erkek gözünden. Kısacası siz siz olun her şeyi yerinde ve zamanında yapın diyoruz.

Yoksa Erkeğiniz Sizden Sıkıldı mı? İşte Bunu Anlamanın Yolları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Kadınlar Ne İster?

Kadınlar Ne İster? 21 Ocak 2018

 • TAKİP ET!

 • SON YORUMLAR

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Topuk Çatlakları İçin En Doğal Çözümler Erkek Ceket Kombinleri – 2018 İçimizden Bir Yer: Arnavutluk Ekmek Diyeti ile Sağlıklı Zayıflayın Su Diyeti ile Zayıflama Akupunktur Mucizesi!

  FACEBOOK'TA BİZ

  Miskin Panda © 2017 - Miskin Panda ~ Keyfinizin Kâhyası! Miskin Panda

  Made With ♥ In MisKinPanDa's PC