Miskin Panda
Zayıf Kalmak Sağlığa Zarar Verir Mi? | Miskin Panda

Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Zayıf Kalmak Sağlığa Zarar Verir Mi?

Ana Sayfa » Sağlık » Zayıf Kalmak Sağlığa Zarar Verir Mi?

İnsanların özellikle de bayanların en büyük arzuları güzel bir görünüme sahip olmaktır. Bunun ilk anahtarı da onlara göre her zaman zayıflıktan geçmektedir. Fakat bilinmesi geriyor ki zayıf kalmak uğruna alınan ilaçlar ve bu süreçte sağlıksız beslenmeler çok büyük rahatsızlıklara ortam hazırlamaktadır. Yalnızca şişmanlığı hastalık olarak düşünmek bu nedenle yanlıştır. Çünkü kilo alamamak da bir tür hastalıktır. İnsanların sürekli olarak zayıflamalarında belirli nedenler vardır. Özellikle iç dünyamızda yaşadığımız psikolojik sorunlar, bünyemizi etkileyen genetik problemler, fizyolojik olarak kadınlar kilo alma ve verme sürecinde birçok problemi yaşarlar. Bunun esas nedeni iştahsızlık, yorgunluk, vücutta ki çinko eksikliği gibi birçok değerin farklılık göstermesi büyük rahatsızlıkların meydana gelmesine neden olmaktadır.

Sağlıklı bir süreç yaşamak isteyen herkesin ilk olarak yapması gereken şey doktorların sunduğu tavsiyelere kulak vermek olacaktır. Bu süreçte yapılması gereken ilk şey öğün aralarına önem vermek olacaktır. Evet, her zaman az ama sık yemek yemenin faydaları bizlere sunulur. Bu nedenle sürekli olarak değil ama en azından öğün aralarını sağlıklı besinler tüketerek geçirmek gerekmektedir. Yemek yediğiniz süre zarfında sürekli olarak asitli gıdalar tüketilmekte bu da yemeğin sağlıklı bir şekilde vücuda yer etmesini engellemek ve hazımsızlık sorununu ortaya çıkarmaktadır. Kilo almak için kuru yemiş yemeyin çünkü bu yalnızca şişkinlik yapacaktır. Yemeklerde iştahınızı kapatacak besinler tüketmeyin çünkü bu da yine sağlıklı bir gelişimi engelleyecektir.

Zayıf Kalmak Sağlığa Zarar Verir Mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

 • TAKİP ET!

 • SON YORUMLAR

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  7 Günde 4 Kilo Verdiren Diyet Zayıf Kalmak Sağlığa Zarar Verir Mi? Antibiyotik Kullanımının Fazlası Zarardır Kiloları Saklama Yöntemleri Kış Diyeti ile Fazla Kilolardan Kurtulun Eğlenceye ve Tarihe Açılan Vizesiz Kapı: Ukrayna

  FACEBOOK'TA BİZ

  Miskin Panda © 2017 - Miskin Panda ~ Keyfinizin Kâhyası! Miskin Panda

  Made With ♥ In Mert's PC